Regulamin zamawiania części

 • Proszę wpisać poniżej dane z tabliczki znamionowej lub z karty gwarancyjnej, jeśli Państwo ją jeszcze posiadają. Tabliczka znamionowa jest umieszczone na obudowie sprzętu – z tyłu bądź w środku.
 • Proszę o wybranie preferowanego sposobu dostawy zamawianej części, dokładne koszty będą przedstawione po przesłaniu zgłoszenia.
 • Kontakt ze strony serwisu w terminie 2 dni roboczych, przy wykorzystaniu telefonu lub adresu mailowego jest równoznaczny z przyjęciem formularza zamówionej części.
 • W przypadku braku kontaktu ze strony serwisu w wyżej podanym terminie, prosimy o telefon w celu weryfikacji otrzymania zgłoszenia przez serwis.

UWAGI

Jeśli nie potrafią Państwo określić dokładnie nazwy uszkodzonej części, mile widziana jest dokumentacja zdjęciowa, którą mogą Państwo dołączyć do zgłoszenia.

  Identyfikacja sprzętu  Dane kontaktowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia usług serwisowych zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 póź. 833 i Dz. U. nr 02.101.926. Administratorem danych osobowych jest firma DAR-GAZ, u której w siedzibie są przechowywane dane. Klient ma prawo wglądu i uaktualnienia danych osobowych.

  Akceptuję regulamin zgłoszenia naprawy.