Zamówienie części

Regulamin zamawiania części

  • Proszę wpisać poniżej dane z tabliczki znamionowej lub z karty gwarancyjnej, jeśli Państwo ją jeszcze posiadają. Tabliczka znamionowa jest umieszczone na obudowie sprzętu – z tyłu bądź w środku.
  • Proszę o wybranie preferowanego sposobu dostawy zamawianej części, dokładne koszty będą przedstawione po przesłaniu zgłoszenia.
  • Kontakt ze strony serwisu w terminie 2 dni roboczych, przy wykorzystaniu telefonu lub adresu mailowego jest równoznaczny z przyjęciem formularza zamówionej części.
  • W przypadku braku kontaktu ze strony serwisu w wyżej podanym terminie, prosimy o telefon w celu weryfikacji otrzymania zgłoszenia przez serwis.

Uwagi: Jeśli nie potrafią Państwo określić uszkodzonej dokładnie nazwy zamawianej części, mile widziana jest dokumentacja zdjęciowa, którą mogą Państwo dołączyć do zgłoszenia.

Pole oznaczone * jest wymagane
Pole oznaczone ** obowiązkowo w przypadku działalności gospodarczej


Identyfikacja sprzętu


Dane kontaktowe

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia usług serwisowych zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 póź. 833 i Dz. U. nr 02.101.926. Administratorem danych osobowych jest firma DAR-GAZ, u której w siedzibie dane są przechowywane. Klient ma prawo wglądu i uaktualnienia danych osobowych.
Akceptuję regulamin zamawiania części.