O firmie

slajdy2

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Nasza firma kompleksowo zajmuje się naprawą i podłączaniem sprzętu gospodarstwa domowego, a także montażem i serwisowaniem klimatyzacji.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do urządzeń AGD. Dysponujemy ich szerokim zapleczem, co znacznie zwiększa naszą skuteczność w naprawach.

DAR-GAZ Serwis AGD i RTV zajmuje się również naprawą sprzętu gastronomicznego. Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni, dlatego na każdą z wykonach usług dostaną Państwo 6 miesięczną gwarancję. Zapewniamy wysoką jakość!

Zatrudniamy sześciu techników o wysokich kwalifikacjach. Kadra nasza jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie dotrzymując terminów przy sumienności i wysokiej rzetelności. Posiadamy nowoczesny lokal oraz nowoczesne wyposażenie techniczne.

Własne środki transportowe zwiększają obszar naszej działalności a jej zasięg dochodzi do takich miast jak: Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Staszów, Opatów , Ostrowiec Św., Lipsko, Starachowice, Skarżysko Kam oraz okolice.

Wszystkim Klientom naszych usług zapewniamy fachowe doradztwo i sprawną usługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

Zamówienie usługi lub zgłoszenie naprawy można wykonać w dwojaki sposób, telefonicznie lub drogą elektroniczną przez wypełnienie specjalnego formularza.

Po jego wysłaniu do naszego serwisu, zlecenie wystawione przez Państwa zostanie przyjęte przez nasz punkt serwisowy. Po odebraniu zlecenia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów i wyznaczenia terminu naprawy.