Montując urządzenie poprzez autoryzowany serwis jesteś pewien że dany montaż jest wykonany fachowo i z należytą starannością. Montujemy kuchnie gazowe, elektryczne, termy gazowe, piece C.O., przepływowe ogrzewacze wody (elektryczne) i klimatyzacje typu SPLIT.

Regulamin montażu urządzeń

  • W przypadku sprzętu grzejnego – gazowego bądź elektrycznego, proszę o określenie pod jaką instalację ma być podłączone urządzenie. Np. w przypadku kuchni, proszę o określenie czy ma być to instalacja zasilana gazem ziemnym, czy gazem propan –butan; w przypadku płyty elektrycznej: instalacja na 230V lub 400V tzw. „siła”.
  • Kontakt ze strony serwisu w terminie 2 dni roboczych, przy wykorzystaniu telefonu lub adresu mailowego jest równoznaczny z przyjęciem zgłoszenia montażu urządzenia.
  • W przypadku braku kontaktu ze strony serwisu w wyżej podanym terminie, prosimy o telefon w celu weryfikacji otrzymania zgłoszenia przez serwis.

Identyfikacja sprzętu

Dane kontaktowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby prowadzenia usług serwisowych zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 póź. 833 i Dz. U. nr 02.101.926. Administratorem danych osobowych jest firma DAR-GAZ, u której w siedzibie są przechowywane dane. Klient ma prawo wglądu i uaktualnienia danych osobowych.

Akceptuję regulamin zgłoszenia naprawy.